info (at) novinpayment (dot) com /07642230943/09307300824

خرید و فروش وب مانی،پرفکت مانی و پی پال در نوین پیمنت

کمترین میزان کارمزد + انتقال وجه در سریع ترین زمان + پرداخت خریدهای اینترنتی

 خواهشمندیم قبل از ثبت هر گونه سفارشی شرایط و قوانین را کامل مطالعه نمایید

۱) امکان ثبت سفارش بدون ارائه مدرک شناسایی و احراز هویت به هیچ عنوان امکان پذیر نمیباشد.

۲) هرگونه تراکنش و سفارشاتی که به اسم و یا با حساب های بانکی  افراد ثالث انجام شود غیر قانونی می باشد و زمانی که کاربر می خواهد از خدمات وبسایت  استفاده کند تضمین می کند که حساب های بانکی و هویت ارائه شده مربوط به خود کاربر می باشد و به هیچ عنوان از حساب های شخص ثالث برای ارسال و یا دریافت وجه استفاده نمی کند و در صورت مشاهده مبلغ واریزی توسط نوین پیمنت بلوکه خواهد شد.

۳) کاربر سایت می بایست تمامی اطلاعات خود به خصوص اسکن رنگی کارت ملی یا شناسنامه به همراه کارت بانکی و اطلاعات تماس خود را کامل و صحیح هنگام ثبت سفارش ارائه نماید و در طی زمانی انجام شدن سفارش در دسترس باشد در غیر اینصورت در صورتی که نوین پیمنت موفق به برقراری تماس با کاربر سفارش دهنده نشود حق خود می داند که سفارش را یکطرفه کنسل نماید.

۴) در صورتی که بنا بر اطلاعات  اشتباه کاربر مبلغ مربوط به سفارش به حسابی دیگر بجز حساب خود کاربر واریز شود مسئولیت این اتفاق بر عهده  خود کاربر می باشد.

۵) امکان پرداخت وجه به دو صورت  کارت به کارت و پرداخت آنلاین از طریق درگاه امکان پذیر میباشد لذا پرداختهایی که توسط درگاه انجام گیرد دارای ۱% کارمزد میباشد که توسط خود شرکت سرویس دهنده (درگاه نکست پی) اخذ و به طور خودکار در زمان پرداخت محاسبه میگردد. لذا پیشنهاد میگردد برای تسریع در انجام سفارشات از روش پرداخت کارت به کارت ضمن هماهنگی از طریق پشتیبانی تلگرام اقدام فرمایید لازم به ذکر است مشتریانی که قصد فروش وبمانی،پرفکت مانی، بیت کوین را به ما را دارند در صورتی که حساب بانکی مقصد از بانک سینا یا ملت نباشد کارمزد کارت به کارت(۵۰۰تومان) برعهده مشتری میباشد

۶) وظیفه حفظ امنیت حساب های بانکی و همچنین حساب های الکترونیکی کاربر بر عهده خودش می باشد و در صورتی که حساب الکترونیکی فرد مورد سوء استفاده قرار گیرد این وبسایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

۷) کاربر موظف است که از اطلاعات حساب کاربری خود در نوین پیمنت محافظت نماید . بدیهی است که در صورت افشای اطلاعات مورد نظر و هرگونه سوء استفاده از آن حساب کاربری ، مسئولیت کامل حقوقی و قضایی اتفاقات و مسائل پیش آمده بر عهده کاربری می باشد که حساب با مشخصات او تایید شده است.

۸) کاربر موظف است در هنگام ثبت سفارش صرفاً با ای پی ایران اقدام نمایید در غیر این صورت سفارش شما اقدام نخواهد شد.

۹) در صورتیکه پس از انجام پرداخت به هر دلیلی آن پرداخت برگشت زده شود و یا مشکل از سمت مقصد باشد ، شده پس از کسر ۸% به عنوان جریمه و سایر هزینه های احتمالی پس از گذشت ۱ تا ۵ روز کاری به مشتری عودت داده می شود. لازم به ذکر است درصد جریمه و هزینه های احتمالی دیگر از کل مبلغ ریالی واریز شده کاربر به ما کسر خواهد گردید

۱۰) مشتری وظیفه دارد قبل از ثبت سفارش از صحت اعتبار شرکت و یا شخصی که میخواهد برای او دلار ارسال کند مطمئن شود ، در غیر اینصورت مسئولیت عواقب آن بعهده مشتری میباشد و نوین پیمنت هیچ مسئولیتی در این قبال نخواهد داشت

 با ثبت سفارش در این وب سایت کاربر تایید می کند که تمام قوانین را مطالعه کرده و با آنها موافق است